Головне завдання ландшафтного дизайну — створення гармонії, краси в поєднанні із зручністю і комфортом.

   Ландшафтний дизайн вимагає чіткої, грамотно побудованої загальної концепції. Тільки в цьому випадку всі елементи будуть ідеально підходити один одному, а створена композиція буде «звучати». Це справжня наука, яка дозволяє приховати недоліки і виділити переваги Вашої ділянки, чи то сад на великій заміській ділянці або територія поруч з офісом компанії. Ландшафтний дизайн здатний зробити Ваш сад зручним, затишним, красивим і головне — оригінальним, неповторним. Унікальною і затишною ділянка сама по собі не стане. Тому краще за все звертатися за допомогою  до фахівців.

«В саду відпочивають всі п’ять почуттів відразу.»
Х’ю Джонсон

Ландшафтний проект

   Сад — це маленький острів живої природи біля Вашого будинку. Планувати і розбивати сад без проекту — все одно, що будувати будинок без фундаменту. Від якості планування багато в чому залежить, наскільки розумно, швидко і гладко все пройде. Якісний проект забезпечить значну економію часу, а значить,  і Ваших коштів. Тому, першим етапом у створенні саду є розробка ландшафтного проекту, який починається з виїзду фахівців на ділянку і обстеження території. Потрібно вирішити чимало важливих питань: як правильно розташувати будівлі на ділянці, яким чином пов’язати їх з насадженнями та іншими елементами майбутнього саду. При плануванні необхідно ретельно об’єднати всі існуючі і уявні елементи саду в єдине ціле, оптимізувати його простір. Необхідно пам’ятати, що рослини мають тенденцію розростатись і досягати іноді значних розмірів. На етапі проектування відбувається вибір і затвердження рослин для посадки, йде підбір всіх необхідних будівельних матеріалів, вирішуються питання організації систем освітлення, дренажу та поливу.

   На етапі планування потрібно врахувати потреби всіх членів сім’ї і передбачити необхідні споруди та зони. Зробити середовище зручним для роботи і відпочинку, але домогтися при цьому найбільшої естетичної виразності. Завдання ландшафтного дизайнера полягає в умінні уважно вислухати замовника і перетворити, втілити в реальну форму всі побажання. Ландшафтне проектування передбачає і Вашу безпосередню участь. Ми, розмовляючи з Вами, обговорюємо оптимальне зонування території майбутнього саду. Щоб розпочати роботу над проектом, фахівці повинні отримати точні виміри ділянки та план усіх будівель, як існуючих, так і передбачуваних. Далі дизайнер розробляє для Вас варіанти генплану і готує до них інформаційний матеріал.
Потім Ви вибираєте найбільш прийнятний варіант ескізу ландшафтного проекту. Ми, прийнявши його за основу, готуємо остаточний генплан з урахуванням Ваших побажань.

Стандартний пакет робочих креслень включає в себе наступне:

  • Генплан
  • Дендроплан з асортиментною відомістю
  • Креслення на планування
  • Зовнішнє освітлення
  • Дренажна система
  • Система автоматичного поливу
  • 2D і 3D візуалізація

   Ви отримали від нас ескізи. Звичайно, Вам знадобиться час, щоб все уважно розглянути, порадитися, ретельно обміркувати вигляд Вашого майбутнього саду. Після Вашого виваженого рішення щодо ескізів, події розвиваються в такому порядку:

  • Вам все сподобалося — тоді ландшафтні дизайнери приступають до деталізації проекту;
  • В цілому проект Вас влаштував, але окремі деталі не відповідають Вашим вимогам — ландшафтний дизайнер їх переробляє і надає змінені варіанти;
  • Проект для Вас неприйнятний — ландшафтний дизайнер пропонує нові варіанти поки проект не буде Вами схвалений.

   Ми упорядкуємо ділянку будь-якого розміру, досягнувши їх максимальної практичності і функціональності, але при цьому втіливши в життя самі нестандартні ідеї. Всі ідеї, докладно розписані на папері, найкращим чином будуть втілені в життя фахівцями.